RENT A CAR

Apartamente MILADINOVIĆ

Sutomore, Ul.Save Kovacevica 16 A

Numri i pyetjeve: 1097 Vizita: 32766

Numri i pyetjeve: 1097 Vizita: 32766

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning


Përshkrim

Apartamente Miladinoviç janë vetëm 5 minuta në këmbë nga fillimi i plazhit kryesor të qytetit. Akomodimi ka apartamente të dyfishtë, trefishtë dhe katërfishtë. Çdo apartament ka një banjo, aneks kuzhine të pajisur, tarracë, TV dhe ajer te kondicionuar. Gjithashtu, të gjithë mysafirët tanë kanë qasje në internet (Wi-Fi), si dhe hapësirë për parkim. Largësia nga:

Plazhet e qytetit: 500 m

Stacionet hekurudhore: 300 m

Stacionet e autobusëve: 150 m

VOLI (Aroma) e tregut: 50 m

Tregu: 50 m

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 100m

Në plazh: 500m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267810401

Emri i pronarit

Jovica Miladinović


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 20%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën