RENT A CAR

Apartamente MULIC

Sutomore, Mirosica 2, sutomore

Numri i pyetjeve: 1235 Vizita: 127809

Numri i pyetjeve: 1235 Vizita: 127809

Shtoni në të preferuarat

Përshkrim

Apartamente MULIC janë të vendosura në Sutomore në një fshat të qetë 900 metra larg plazhit të qytetit. Në 100m nga shtëpia ka një treg, dhe në një restorant prej 150m. Banesat janë të regjistruara me 4 yje. Shtëpia ka: 2 apartamente me dy krevate. Dy shtretër të veçantë, një banjo dhe një mini-kuzhinë me një tryezë ngrënieje. (2 persona) 3 apartamente me dy dhoma gjumi. Krevat frëngjisht, krevat divan, bathrobe dhe minikuhinja me një tryezë ngrënie. (2 të rritur dhe 2 fëmijë, ose 3 të rritur) 5 apartamente me dy dhoma. Dhoma gjumi me krevat frëngjisht, bathrobe, dhomë të madhe me grup të ndryshk dhe mini-kuzhinë me tavolinë ngrënie. (2 të rritur dhe 2-3 fëmijë, ose 4 të rritur) Çdo apartament ka: klimë Internet (Wi-Fi) TV kabllor parking Mundësia për të marrë me qira një krevat fëmijësh. çmimet: qershor Apartament dyfishtë - 20eur / nata Një apartament dhomë gjumi - 22eur / nata Dy dhoma gjumi apartament - 32eur / nate Korrik dhe gusht Apartament dyfishtë - 25eur / nata Një apartament dhomë gjumi - 28eur / nata Apartament me dy dhoma gjumi - 38eur / nata shtator Apartament dyfishtë - 20eur / nata Një apartament dhomë gjumi - 22eur / nata Dy dhoma gjumi apartament - 32eur / nate Kontakti dhe rezervimi mund të bëhen përmes e-mail: info@apartmanimulic.com, numri tel: +38267645742 (Viber), faqja e internetit: www.apartmanimulic.com, facebook: Apartamente Mulic Sutomore, Mirë se vini në ne!
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 700m

Në plazh: 900m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 150m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+46737583111

Emri i pronarit

Mulic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën