RENT A CAR

Apartamente Macanovic

Sutomore, Njegoseva 34

Numri i pyetjeve: 1181 Vizita: 39790

Numri i pyetjeve: 1181 Vizita: 39790

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning


Përshkrim

Apartamente 'Macanovic' janë të vendosura në qendër të Sutomore, 600m nga plazhi. Apartamente kanë dhoma të dyfishtë, trefishtë dhe katërfishtë.

Të gjitha apartamentet kanë një banjo të veçantë, tarracë dhe kuzhinë të pajisur me pjatë.

Gjithashtu, të gjitha apartamentet kanë ajër të kondicionuar, TV kabllor dhe qasje në internet.

Për të gjitha informacionet, ju lutemi na kontaktoni në:+382 68 007 637

Përfitoni nga vera në shtator .Ne ofrojmë çmime të mira nga data 10.09. me çmime prej 5 € dhe 6 € për person.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 600m

Në dyqan: 200m

Në restorant: 150m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38268053197

Emri i pronarit

Macanovic

Dërgo kërkesën