RENT A CAR

Apartamente Miljanic

Sutomore, Stjepana Mitrovog Ljubise, Sutomore, Montenegro

Numri i pyetjeve: 59 Vizita: 5810

Numri i pyetjeve: 59 Vizita: 5810

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamenti ndodhet afër qendrës së Sutomore (350m), ku ka disa supermarkete të mëdha (Voli, MAxi, IDEA ..), farmaci, treg vendor, restorante tradicionale dhe transport publik (stacioni kryesor i autobusëve dhe trenave). Apartamenti eshte i rrethuar nga disa plazhe, nga te cilat plazhi kryesor i qytetit eshte 900 metra larg (plazhi eshte me rere te vogel dhe eshte 1.2 km e gjate) dhe ne anen tjeter me disa plazhe me guralece, te vendosura nen pyje pishe, te cilat jane shembuj tipik te paprekur e natyrës me ujë jashtëzakonisht të pastër. Aeroporti kryesor në Podgoricë është 33 km larg. Apartamenti ka 55m2 dhe përbëhet nga dy dhoma gjumi, një kuzhinë me një dhomë ngrënie dhe një korridor me një banjo. Dhomat kanë 2 dhoma dopio / trefishe, pamje të tarracës dhe kopshtit. Kuzhina është e pajisur plotësisht me pajisje të bardha (furrë me furrë, frigorifer, makinë ...) dhe enët. Banjo është e rehatshme. Hyrja kryesore në oborr, ose tarraca e banesës është e ndarë, si dhe hyrja në banesën e vetë. Tarraca është e rrethuar tërësisht nga lule, specie bimore lokale, agrume dhe ullinj. Tarraca është e mbuluar me hije natyrore të rrushit dhe ullinjve gjatë gjithë ditës. Parkim privat ofrohet gjithashtu në oborrin e ndërtesës (parkingu është i mbikëqyrur dhe gjithashtu i mbuluar me hije). Apartamenti ka ajër të kondicionuar të plotë dhe të veçantë të dhomave të gjumit dhe një kuzhinë me një dhomë ngrënie. Vendi ynë është i përkryer për qëndrim familjar me fëmijë, çifte dhe aventurierë solo. Në katin e fundit të shtëpisë ka një tarracë të madhe (të pajisur plotësisht me loungers diellit, cadra dhe mobilje shtrojë për të shijuar ditët me diell dhe netë stargazer.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 350m

Në plazh: 900m

Në dyqan: 90m

Në restorant: 70m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267513436

Emri i pronarit

Slaven Miljanic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën