RENT A CAR

Apartamente Mirela

Sutomore, Mirošica 2

Numri i pyetjeve: 114 Vizita: 10843

Numri i pyetjeve: 114 Vizita: 10843

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh

Pishinë


Përshkrim

Apartamente ekskluzive Mirela janë të vendosura në Sutomore, 650 m nga plazhi i qytetit. Ne ofrojmë: Apartament luksoz me dy dhoma gjumi + 2 krevate (të përshtatshme për 6 persona), apartament me dy dhoma (dyfishtë + dhomë të vetme) dhe 11 (dy / trefishtë) apartamente me banjo private dhe ballkon. (kuzhina ndahet)

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 250m

Në plazh: 650m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 250m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

38230374737

+38269 739210

Emri i pronarit

Senka Djekić

Dërgo kërkesën