RENT A CAR

Apartamente OSTOJIĆ

Sutomore, Mirosica 1

Numri i pyetjeve: 5232 Vizita: 183235

Numri i pyetjeve: 5232 Vizita: 183235

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning


Përshkrim

Ne me qira 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/8 apartamente dhe apartamente në studio. Të gjitha apartamentet kanë banjo, kuzhinë, ajer te kondicionuar, tv dhe lidhje wireless! ÇMIMI NË SHTATOR 5-6 EUR !!! MIRESEVINI!

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit


Vend

Në qendër të qytetit: 500m

Në plazh: 500m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 150m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269032078

Emri i pronarit

Ostojic Nenad

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën