RENT A CAR

Apartamente POPOVIC

Sutomore

Numri i pyetjeve: 728 Vizita: 74312

Numri i pyetjeve: 728 Vizita: 74312

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente kane kuzhine e tyre me te gjitha pajisjet, banjo, tarracë, ajer te kondicionuar, internet dhe televizor. Ne marrim 8 dhoma gjumi me 3 krevate dhe ne sallon ndenje ka nje divan qe eshte i palosur, eshte i pershtatshem per 2 persona. Apartamente janë katër-krevat dhe pesë-krevat.

ÇMIMI: sipas emërimit.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 700m

Në plazh: 800m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

?00 382 69 828178?

Emri i pronarit

Zoran Popovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën