RENT A CAR

Apartamente Perovic

Sutomore, Obala Iva Novakovica

Numri i pyetjeve: 9217 Vizita: 175752

Numri i pyetjeve: 9217 Vizita: 175752

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

APARTAMENTET (Steva) PEROVIQ përfaqësojnë një strukturë moderne dhe shumë luksoze të vendosur në qytetin e bukur bregdetar të Sutomore në Mal të Zi. Ndërtesa është e vendosur në fshatin "Zelen", vetëm 50 metra larg plazhit. Ne ofrojmë apartamente të dyfishtë, trefishtë dhe katërfishtë studio me kuzhinë të pajisur plotësisht, banjo dhe tarracë me pamje të bukur të detit. "PEROVIC APARTMENTS", pronë e Stevo Perovic, janë në dispozicion për mysafirët gjatë gjithë vitit.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 25m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 542 229

Emri i pronarit

Katica Perovic

Dërgo kërkesën