RENT A CAR

Apartamente Pietro

Sutomore, Mirosica

Numri i pyetjeve: 624 Vizita: 62030

Numri i pyetjeve: 624 Vizita: 62030

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Me qira apartamente dhe dhoma në Sutomore, të gjitha apartamentet janë të pajisura plotësisht, kuzhine, banjo, vaskë dhe tarracë me pamje nga deti, largësia nga stacioni hekurudhor dhe autobusi 400m, tregu i gjelbër 400m. Disko 500 m. Restauruar 400m, në det 800m. Çmimet: Apartament dyfishtë 25e. Apartament me tre krevate 35e. Dhomë dyshe me vaske 18e Dhoma me mëngjes 7e mëngjes për person.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 700m

Në plazh: 800m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 200m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269531358

Emri i pronarit

Apartmani Pietro

Dërgo kërkesën