RENT A CAR

Apartamente Radulović

Sutomore, 15 Njegoševa, Sutomore, Црна Гора

Numri i pyetjeve: 163 Vizita: 11266

Numri i pyetjeve: 163 Vizita: 11266

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning


Përshkrim

Sun, det, plazh dhe argëtim ...Sutomore, 600 m. nga deti kam me qira apartamente qe jane te pajisura plotesisht me te gjithe ate qe eshte e nevojshme per nje qendrim te kendshem dhe perbehet nga: kuzhine, ngrenie, zona gjumi, lobi, banjo me dush dhe tarracë. Apartamente kanë parkingun e tyre dhe një hyrje të veçantë, dhe ato janë furnizuar gjithmonë me ujë, dhe janë të destinuara për strehim për deri në katër persona. Brenda zonës së fjetjes ka një krevat dopio dhe dy krevate.Apartamente kanë TV dhe ajer te kondicionuar dhe kanë mundësinë e përdorimit të internetit.Çmimi për person jashtë sezonit (në maj, qershor dhe shtator) është 5 euro dhe gjatë sezonit (në korrik dhe gusht) deri në 10 euro. Taksat e qëndrimit nuk janë të përfshira në çmim.Për të gjitha informacionet kontaktoni numrat e telefonit në vijim: +38269033234 (viber / whats app) ose 0038230682902 , ose me e-mail: radulovic.rajko@gmail.com

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 600m

Në plazh: 600m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038269033234

0038230682902

Emri i pronarit

Rajko Radulović

Web site: http://radulovicapartmani.blogspot.com/

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën