RENT A CAR

Apartamente Sutomore Mali i Zi

Sutomore, 175 Partizanski Put, Sutomore, Montenegro

Numri i pyetjeve: 43 Vizita: 5097

Numri i pyetjeve: 43 Vizita: 5097

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning


Përshkrim

Kapaciteti i objektit tonë është 22 shtretër. Kemi 2 apartamente me dy dhoma dyshe, 3 apartamente trefishtë dhe 2 apartamente katërfishtë.Të gjitha apartamentet kanë hyrje të veçantë, TV, ajer te kondicionuar, dhomë ngrënie, kuzhinë, tarracë. Wi-fi dhe parkimi janë dhënë brenda pronës. BBQ në dispozicion për mysafirët, si dhe biçikleta me qira. Mundësia e konviktit.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimitVend

Në qendër të qytetit: 500m

Në plazh: 800m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 15m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38268255395

+38267390980

+38230374496

Emri i pronarit

Sutomore Apartmani Montenegro

Web site: www.facebook.com/ppsutomore/


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën