RENT A CAR

Apartamente VUKOVIĆ

Sutomore, Ulica Zelen

Numri i pyetjeve: 2248 Vizita: 64140

Numri i pyetjeve: 2248 Vizita: 64140

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente janë të vendosura në vendbanimin më të bukur të Riviera Sutomore. Ajo dallohet nga afërsia e saj me detin, si dhe atmosfera idilike, ideale për pushime familjare. Falë pozicionit të saj, ajo është e mbrojtur nga zhurma e përditshme e shëtitores kryesore. Ne ofrojmë dhoma të dyfishtë dhe trefishtë, apartament me tre krevate dhe katër krevate dhe apartament 55m2 në qendër të Sutomore. Dhomat janë të pajisura me ajer te kondicionuar, frigorifer, tarracë të veçantë dhe wifi. Apartamente Studio kanë TV kabllor, ajer te kondicionuar, kuzhine, banjo dhe tarracë, wifi. Apartamenti ka një kuzhinë të veçantë me dhomë ngrënie, dhomë të gjallë (krevat divan për dy persona), dhoma gjumi me tre shtretër, ajer te kondicionuar, kabllo, tarracë të madhe në anën jugore.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 150m

Në plazh: 150m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269282800

Emri i pronarit

Apartmani Vukovic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 10%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën