RENT A CAR

Apartamente Vukmarkovic

Sutomore, Brca 93

Numri i pyetjeve: 1041 Vizita: 64133

Numri i pyetjeve: 1041 Vizita: 64133

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Vetëm 600 metra nga deti, Guest House Vukmarković ndodhet dhe 1 km nga qendra e Sutomore. Ajo ofron strehim me qasje të lirë Wi-Fi. Qyteti i Bar është 6.5 km larg. Guests qëndruar në dhomat kanë një kuzhinë të përbashkët, një dhomë të gjallë dhe një tarracë në dispozicion të tyre. Disa dhoma të vijë me një banjo private me dush, ndërsa apartament gjithashtu përfshin një TV banesë ekran, një kuzhinë private të pajisur plotësisht dhe një tarracë me pamje në det. Ka një mini-treg në vend. Restoranti më i afërt dhe një bar janë 600 metra nga Guest House Vukmarković. Liqeni i Shkodrës është në një distancë prej 20 km. Free Parking në vend është dhënë.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 700m

Në plazh: 600m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 600m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38268222564

+38268048180

Emri i pronarit

Nikola i Ana Vukmarković


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën