RENT A CAR

Apartamente Zivkovic

Sutomore, Zelen

Numri i pyetjeve: 558 Vizita: 15822

Numri i pyetjeve: 558 Vizita: 15822

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Ne ofrojmë një apartament 6-krevat, një apartament me katër shtretër, dy apartamente me 3 krevate dhe tre dhoma me 3 krevate me banjo. Shtëpia është 100 metra larg detit.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 100m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 67 803 102

Emri i pronarit

Branko Zivkovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën