RENT A CAR

Dhoma dhe apartamente Stankoviq

Sutomore, Brca

Numri i pyetjeve: 435 Vizita: 35466

Numri i pyetjeve: 435 Vizita: 35466

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Sutomore (vendbanimi Brca) - dhoma dyshe, trefishe, katër shtretër dhe pesë krevate me një banjo dhe tarracë të veçantë dhe përdorimin e kuzhinës. Largësia 600 m nga plazhi.

Sutomore ndodhet në Bashkinë Bar në Detin Adriatik në Mal të Zi. Kjo qendër turistike në Mesdhe është me rrugë dhe transport hekurudhor është i lidhur në mënyrë të përkryer me të gjitha qytetet në Mal të Zi dhe për këtë arsye është vendi më i vizituar për pushimet verore dhe verore në sezonin turistik veror. Plazhet në Sutomore janë të dekoruara bukur dhe span në një gjatësi prej 2 km.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 700m

Në plazh: 600m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 68032093

Emri i pronarit

Apartmani Stankovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën