RENT A CAR

Dhomat Čedić

Sutomore, Njegoševa 15

Numri i pyetjeve: 589 Vizita: 55113

Numri i pyetjeve: 589 Vizita: 55113

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking


Përshkrim

Ju lutem më kontaktoni për informacione të sakta.

ÇMIMI: nga 5e në 8e (në varësi të periudhës së mbërritjes)

Telefoni i kontaktit: +381616405642 (VIBER, WHASTAPP)

e-mail: stefancedic@live.com

Unë jam duke marrë me qera dy shtretër të dyfishtë dhe dy trefishtë. Një dyfishtë dhe trefishtë kanë një banjo private, ndërsa një trefishtë dhe një dopio kanë një banjo të përbashkët, e cila mbahet çdo ditë. Çdo dhomë ka një frigorifer dhe kuzhina është e ndarë dhe është jashtë, e pajisur me gjithçka që nevojitet për gatim. Dhomat nuk janë me ajër të kondicionuar, por janë të vendosura në katin e parë të një shtëpie dykatëshe. Në oborr ka një tarracë të madhe kopsht, e mbuluar me rrush dhe e këndshme për uljen. Në frontin e shtëpisë ka 2 hapësira parkimi. . Nëse bëni një rezervë për ne, është e nevojshme të paguani një paradhënie prej tre netë në dinarë ose euro në varësi të asaj se si ju përshtatet. LISTA E ÇMIMEVE NUK PËRFSHIH NË NAT! Për të gjitha informatat, ju lutemi kontaktoni: +381616405642 (mesazhi (viber, whatsapp, sms) dhe thirrje).

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 600m

Në plazh: 750m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 150m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+381616405642

Emri i pronarit

Stefan Čedić


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 0%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën