RENT A CAR

Dhomat Shëtitore Sunset

Sutomore, obala Iva Novakovica bb

Numri i pyetjeve: 4885 Vizita: 112012

Numri i pyetjeve: 4885 Vizita: 112012

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Shtëpia është e vendosur në setalist pranë bregdetit, në pjesën më tërheqëse të Sutomore, vetëm 500 metra nga stacioni i autobusëve dhe trenave. Pranë ka objekte të ndryshme: bare, restorante, bilardo klub, me qira një skuter, etj Ne kemi katër njësi akomodimi, dhe ne ofrojmë një dhomë dyshe, dy trefishtë dhe një dhomë me katër krevate. Disa dhoma kanë një pamje të detit, dhe disa në kodër. Të gjitha dhomat kanë një banjo, ajer te kondicionuar, TV kabllor dhe internet WIFI. Kuzhina e pajisur është e ndarë. Sipas kërkesës, ne mund të sigurojmë një tharëse flokësh, hekur, bordi hekurosje. Çmimi është nga 7 në 15 euro për person dhe në ditë në varësi të periudhës dhe kohëzgjatjes së qëndrimit.
Lexo më shumë

Vend

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267375814

Emri i pronarit

Nikola Luksic

Dërgo kërkesën