RENT A CAR

Muzikë apartamentesh

Sutomore, Sutomore

Numri i pyetjeve: 250 Vizita: 25618

Numri i pyetjeve: 250 Vizita: 25618

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Muzika Apartamente janë apartamente familjare të vendosura në të ashtuquajturën rrip të gjelbër. Kemi paqe dhe qetësi dhe secili apartament ka parkimin e vet nën hardhinë. Apartamentet kanë internet dhe ajër të kondicionuar.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 1000m

Në plazh: 600m

Në dyqan: 300m

Në restorant: 300m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038269886997

0046 76 55 86 159

Emri i pronarit

Semso Music

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën