RENT A CAR

N Apartamente

Sutomore, 20. Jula, br. 17, Sutomore, Montenegro

Numri i pyetjeve: 259 Vizita: 11256

Numri i pyetjeve: 259 Vizita: 11256

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning


Përshkrim

N Apartments Team dëshiron të hapë sezonin 2018 me ju. 12 Apartamente janë duke pritur për ju në zemër të Sutomore!

Çdo apartament ka një dhomë gjumi, një dhomë që jetojnë me një krevat divan, një kuzhinë, një tarracë dhe një banjo.

Apartamente ofrohen për 4-5 persona.

Për informacione të mëtejshme, na kontaktoni përmes E-Mail: booking.napartments@gmail.com ose nëpërmjet viber: +41 79 252 19 15.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 200m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+41792521915

Emri i pronarit

Goran Nisic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën