RENT A CAR

Rezidenca Panorama

Sutomore, Brca, Zelen 57, Sutomore

Numri i pyetjeve: 1650 Vizita: 100944

Numri i pyetjeve: 1650 Vizita: 100944

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartament luksoz i mobiluar prej 105 metrash katrorë. Është lëshuar si një njësi me 7 shtretër. 3 dhoma gjumi, 7 shtretër, banjo e madhe, dhomë gjallë e madhe me kuzhinë dhe dhomë ngrënie, ballkon. 2 minuta më këmbë nga plazhi, restorante, dyqane. 2 kondicionera, TV + SAT, Internet, aneks kuzhine e kompletuar (plus furrë me mikrovalë, thotë dolli, kazan elektrike), tavolinë hekuri dhe hekurosje dhe vorbull. Parkim i sigurt në oborr; Barbecue.

Ne ofrojmë transferime nga dhe në aeroport dhe ekskursione.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 150m

Në plazh: 150m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 150m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038269278500

Emri i pronarit

Milan C


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Dërgo kërkesën