RENT A CAR

Shtëpia në Sutomore

Sutomore, Njegoševa br. 24

Numri i pyetjeve: 147 Vizita: 9953

Numri i pyetjeve: 147 Vizita: 9953

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking


Përshkrim

Shtëpia jonë është e vendosur në një mjedis të qetë me një kopsht dhe një Barbecue për një pushim relaksues. Shtëpia është në dy kate, me kuzhinë, sallon, dy banjo dhe 3 dhoma gjumi. Shtëpia është e vendosur në një rrugë të qetë dhe të qetë në Sutomore. Shtëpia është lëshuar në mënyrë të plotë dhe mund të strehojë deri në 9 të rritur. Çmimi i shtëpisë në ditë është 90 euro.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 350m

Në plazh: 350m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 150m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038267218281

Emri i pronarit

Aleksandar Mijovic

Dërgo kërkesën