RENT A CAR

Talici Hill - Vilë e Vjetër Stone

Sutomore, Brca - Ratac

Numri i pyetjeve: 281 Vizita: 39303

Numri i pyetjeve: 281 Vizita: 39303

Shtoni në të preferuarat

Përshkrim

Strehim luksoz në ambientin autentik të arkitekturës dhe bimësisë tradicionale mesdhetare, Talići Hill - VIle fshatar ofron një pishinë private pafundësi që mbikëqyr detin Adriatik dhe 7.000 m2 oborre.

Me një moshë mbi 300 vjet, vilë është rinovuar tërësisht dhe mban të gjitha elementet e arkitekturës tradicionale. Gur guri, dru dhe pllaka italiane përdoren për rinovim.

Talići Hill ndodhet në një kodër në fshatin historik Talići dhe ofron ajër të freskët dhe të pastër malor dhe privatësi përfundimtare.

Tarracë të madhe me pamje nga deti, Barbecue dhe pa Wi-Fi janë të përfshira.

Të gjitha dhomat kanë pllaka italiane, ngrohje underfloor, mure guri, tavane druri, ajer te kondicionuar dhe tavolina pune. Dy dhoma gjumi janë në katin përdhesë dhe një galeri me një krevat për dy në dhomen e ndjenjes. Salla e jetesës përmban 50 "LCD + TV satelitor, fireplace, kuzhinë + dhomë ngrënie, kuzhinë të pajisur plotësisht me pjatalarëse, mikrovalë dhe lavatriçe. Dy banjo janë pjesë e dhomave të fjetjes në katin përdhesë, dhe ka një tualet të veçantë për mysafirët. Banjë kanë dush shi ose vaskë xhakuzi, tharëse flokësh dhe bathrobes.

Qyteti i Budvës është vetëm një makinë 30-minuta larg, dhe luksoze Marina Porto Montenegro dhe qyteti UNESCO e Kotorrit një makinë 45-minuta. Bar Qytetin e Vjetër është një makinë 15-minuta larg. Aeroporti i Tivat është një makinë 45-minuta larg, Aeroporti Podgorica është një makinë 30-minuta larg. Pishina më e afërt e skive është 2.5 orë larg. Thalaca Hill është 1500 metra nga supermarketi i madh dhe shëtitorja Sutomore. Ofrohet parking falas. Ne ofrojmë transferta aeroportesh dhe ekskursione. Është e mundur të marrësh me qira TV Cook për raste të veçanta.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 2000m

Në plazh: 2000m

Në dyqan: 1000m

Në restorant: 2000m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Emri i pronarit

Milan C


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën