RENT A CAR

Vila Casa Mia

Sutomore, 15 Njegoševa, Sutomore, Montenegro

Numri i pyetjeve: 61 Vizita: 2932

Numri i pyetjeve: 61 Vizita: 2932

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Villa Casa Mia ndodhet në Sutomore, 8 km nga Bar dhe ofron një bar dhe internet falas WiFi.Njësitë e akomodimit të përfshijë një dysheme tiled, një TV të sheshtë me kanale kabllo, një kuzhinë të pajisur plotësisht me një frigorifer, një dhomë ngrënie, si dhe një banjo private me dush dhe tharëse flokësh.Guests e këtij apart-hotel gjithashtu kanë një tarracë.Budva është 32 km larg dhe Podgorica është 46 km nga Villa Casa Mia. Aeroporti më i afërt është Aeroporti i Podgoricës, 38 km larg.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 400m

Në plazh: 400m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 50m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038269668342

0038269036118

0038267880516

Emri i pronarit

Vladimir Bujkovic

Dërgo kërkesën