RENT A CAR

Vila Gajić

Sutomore, 19 Save Kovačevića, Sutomore, Montenegro

Numri i pyetjeve: 2629 Vizita: 90086

Numri i pyetjeve: 2629 Vizita: 90086

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning


Përshkrim

VITI 2019. Në qendër të Sutomores në shkollën "Kekec", vetëm 300 metra larg plazhit kryesor, 6-8 minuta. Ecja në banesë (fushë Spičko) është Vila Gajić.Vendndodhja Vile, Gajić "është shumë e favorshme: 250 metra nga stacioni i autobusëve, 450 metra nga stacioni hekurudhor dhe 37 km nga Aeroporti i Podgoricës. Nga Villa "Gajić", 25 metra larg, ka një supermarket, ka gjithashtu një restorant pranë tij, vilë është gjithashtu një restorant shumë i mirë dhe i lirë i kuzhinës lokale. , dhe 150 m nga Villa "Gajić" megamarket "Aroma" dhe vend tregu. Gjithashtu, është e rëndësishme që ju të vizitoni Qendrën Shëndetësore në 150m kur të shkoni në rrugën kryesore në plazh. Kapacitetet e akomodimit Vila "Gajić" përbëhet nga apartamente të pajisura plotësisht (dy dopio dhe një dhomë me pesë dhoma) me kuzhina të ndara dhe pesë studiot e trefishtë me një aneks kuzhine të përbashkët. Apartamente dhe studio janë të pajisura me kondicionerë (me ose pa përdorim-sipas kërkesës) dhe përfshijnë: TV, internet, aparate ftohëse për ushqim dhe pije, tarraca dhe banjo të veçanta Përveç kësaj, mysafirët mund të gjenden në Villa "Gajiq" Çmimi për një shtrat për natë varet nga: kategoria e banesës (apartament ose studio), numri i shtretërve (dyfishtë, trefishtë ose pesë krevat), me ose pa përdorimin e klimës dhe kushtet (nga 15.5.-15.10.2019) bazuar në sa më sipër, nga 7-12 euro për shtrat për një natë.Akomodimi është në dispozicion nga data 1 qershor deri më 15 tetor 2019 dhe, nëse është e nevojshme, jashtë sezonit turistik kryesor. Ejani dhe shikoni për veten tuaj cilësinë dhe komoditetin e Villa "Gajić".MIRESEVINI!
Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit
Vend

Në plazh: 300m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+381641712000

+38268308532

Emri i pronarit

Gajic Branko


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradhëni është i pakthyeshëm kur anullohet

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën