RENT A CAR

Vila Natalia

Sutomore, Pobrdje

Numri i pyetjeve: 3642 Vizita: 155692

Numri i pyetjeve: 3642 Vizita: 155692

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh

Pishinë


Përshkrim

Apartamenti eshte shume modern. Është një ndërtesë e re dhe të gjitha mobiljet janë krejt të reja. Apartamenti ndodhet rreth 350 metra larg detit. Apartamenti përbëhet nga një dhomë gjumi, një dhomë që jetojnë me një kuzhinë, një tarracë dhe një dush me masazhet, internet, TV plazma, ajer te kondicionuar. Mirë se vini!

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 250m

Në plazh: 350m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

069333315

+38269333315

Emri i pronarit

Violeta Milic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën