RENT A CAR

Villa Casablanca

Sutomore, 2 Mirošica 2, Сутоморе, Црна Гора

Numri i pyetjeve: 393 Vizita: 11234

Numri i pyetjeve: 393 Vizita: 11234

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Villa Casablanca është e vendosur në një pjesë të qetë të Sutomore, të ndara nga zhurma e qytetit. Ne jemi larg plazhit 400 metra. Ajo zotëron parkingun e vet.

Gotima është në dispozicion teratane, e vendosur në një tjetër objekt në një distancë prej 300 metrash, si dhe një zbritje prej 10% në restorante, dhe bileta falas për disko Haban. Ne kemi 8 apartamente tipike për 3 deri 4 persona.

Çdo apartament ka një dhomë gjumi të veçantë, një dhomë që jetojnë me një krevat divan. Banesat janë të mobiluara në mënyrë moderne.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit

Vend

Në qendër të qytetit: 400m

Në plazh: 400m

Në dyqan: 400m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Emri i pronarit

Milic Milica

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën