RENT A CAR

Villa Nena 3 *

Sutomore, 17 Ulica Jedanest, Sutomore, Montenegro

Numri i pyetjeve: 2003 Vizita: 129338

Numri i pyetjeve: 2003 Vizita: 129338

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Vila e sapo ndertuar me 3 apartamente. Ajo është e vendosur në një pjesë të qetë të idealit Sutomore për një pushim cilësor në kodrën Brca, 800m nga deti. Paqja, qetësia dhe pikëpamja hyjnore e Gjirit Sutomore zbukurojnë strehimin tonë.

Çdo apartament ka një banjo, një mini kuzhinë me një frigorifer dhe enë të plota, UV Insekt Llambë, elektrike kazan, TV + Sat, Wireless, Air Condition, Terrace, Parking.

Objektet e tjera: swing fëmijëve, ritëm thur, tryezë pingpong, tavolinë e bilardos, kuzhinë verore, kuvertë dielli, gazit dhe skarë tavë. 790m duke ecur në plazh dhe restorant, 3 minuta me makinë. >

Ne ofrojmë transferime nga dhe në aeroport dhe ekskursione.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 900m

Në plazh: 900m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 900m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038269278500

Emri i pronarit

Milan C


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën