RENT A CAR

Villa Sara

Sutomore, Partizanski put 176

Numri i pyetjeve: 804 Vizita: 70738

Numri i pyetjeve: 804 Vizita: 70738

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Strehim me 3 yje në Sutomore është 50 metra larg. Akomodimi ka dhoma dyshe, trefishtë dhe katërfishtë me ballkon. Çdo dhomë ka një banjo, një cynaku, një frigorifer, ajer te kondicionuar, TV-SAT dhe internet, si dhe parking për vetura! Të gjitha informatat tjera nëpërmjet telefonit! 0038230372011 ose 0038269575798

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 500m

Në plazh: 900m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 25m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 30372011

+38269575798

Emri i pronarit

danica smiljanic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën