RENT A CAR

Villa Vera

Sutomore, Naselje Brca,Blok zelen bb

Numri i pyetjeve: 3304 Vizita: 82722

Numri i pyetjeve: 3304 Vizita: 82722

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Apartamente tona janë të vendosura në pjesën juglindore të plazhit Sutomore, në pjesën më të bukur të Sutomore. Vila Vera ndodhet 100 metra larg plazhit të qytetit, në një vend të qetë dhe të qetë, i cili garanton një pushim të këndshëm dhe të qetë. Ne ofrojmë: - Apartamente dyfishe, të trefishta dhe katërfishtë që janë të pajisura me të gjitha pajisjet e nevojshme, për të shijuar qëndrimin tuaj. - dhomë dyshe - banjo, ajer te kondicionuar, frigorifer. - Parking për makinën e siguruar - Shtëpia është e mbuluar me mbikqyrje video. Akomodimi për 12 muaj në vit.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 150m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69445952

Emri i pronarit

Vuksanovic Niko-Nikica

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën