RENT A CAR

Apartament Stevoviq

Sveti Stefan, Crvena Glavica

Numri i pyetjeve: 195 Vizita: 23554

Numri i pyetjeve: 195 Vizita: 23554

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Ajo ofron apartament prej 60 metra katrorë me dhomë të gjallë, kuzhinë të pajisur plotësisht, dhomë gjumi, TV kabllor, internet, të gjithë makinën, hekur, mikrovalë ... çmimet: qershor 40 Korrik dhe Gusht 55 Shtator 40 Numri i personave 4 + 1
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 350m

Në plazh: 250m

Në dyqan: 200m

Në restorant: 150m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 557 266

Emri i pronarit

Lidija Stevovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën