RENT A CAR

Apartament ne Sveti Stefan

Sveti Stefan, Ul. Slobode bb, Sveti Stefan, Montenegro

Numri i pyetjeve: 40 Vizita: 7780

Numri i pyetjeve: 40 Vizita: 7780

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning


Përshkrim

Një apartament dhomë gjumi jepet me qira në Sveti Stefan vetëm 170m nga deti.

Apartamenti ka një dhomë gjumi të veçantë ku ka një krevat francez dhe dy shtretër të vetme, ndërsa në dhomën e ndenjes ka një divan tjetër që është i palosur. Apartamenti mund të strehojë 4-5 persona.

Kuzhinë të pajisur plotësisht me zbavitje, frigorifer i kombinuar me frigorifer, mikrovalë. Ka një makinë të plotë në banjë.

Interneti, kabllor dhe parking.

Qershor - 30Eur / ditë

Korrik / Gusht 60eur / ditë

30 shtatori / dite (01.09-15.09)

25 shtatori / dite (16.09-30.09)

Tetor 25eur / ditë

Lexo më shumë

Vend

Në plazh: 170m

Në dyqan: 10m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38268500402

Emri i pronarit

Ana Kljajic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën