RENT A CAR

Apartamente Orpheus

Sveti Stefan, Obala

Numri i pyetjeve: 989 Vizita: 29308

Numri i pyetjeve: 989 Vizita: 29308

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente Orfej janë të vendosura vetëm 100 metra nga plazhi me rërë në Sveti Stefan. Këto apartamente me ajër të kondicionuar të ofruar falas Wi-Fi dhe kanalet televizive kabllore. Çdo apartament ka ballkon e vet, dhe ka edhe parkim falas.

Të gjitha apartamentet kanë një banjo me dush dhe një kuzhinë me një pjatë bazë dhe një frigorifer. Ekziston edhe një kopsht me mobilje kopsht.

Apartamente Orfej janë vetëm 50 metra nga dyqan ushqimesh dyqan dhe stacionet e autobusëve që arrijnë Budva, 9 km larg.

Ju do të gjeni një treg të gjelbër, objektet sportive të ujit dhe restorante të ndryshme, pizzerias dhe bare brenda 200 metra nga Orpheus Apartamente.

Aeroporti i Tivat është 22 km larg dhe Aeroporti i Podgoricës është 30 km larg.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 50m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267818454

Emri i pronarit

Orfej

Dërgo kërkesën