RENT A CAR

Apartamente Raymond

Sveti Stefan, Jadranski but bb

Numri i pyetjeve: 749 Vizita: 29415

Numri i pyetjeve: 749 Vizita: 29415

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Banesat Raymond Kazanegra janë të vendosura në Przno, një fshat i vogël peshkimi midis Budvës dhe Sveti Stefanit, midis perlat e vërteta të Rivierës Mesdhetare. Apartamente tona janë vetëm njëqind hapa nga deti, 5 minuta nga restorantet më të mira në bregdetin e Malit të Zi, gjysmë ore nga aeroporti, në rrugën më të rëndësishme në Malin e Zi - Autostrada Adriatik. Ka 13 apartamente luksoze RAYMOND: - Të gjitha apartamentet përmbajnë: dhomë që jetojnë me krevat divan (të mjaftueshme për dy persona) dhe dhoma gjumi me krevat dopio, kuzhinë të pajisur plotësisht me mikrovalë, banjo me vaskë me masazh, ballkon. - Të gjitha apartamentet gjithashtu kanë: ajer te kondicionuar, të sigurt, internet wireless, tharëse flokësh, hekur. Të gjithë mysafirët kanë në dispozicion një garazh, palestër, xhakuzi, ashensor panoramik, kuvertë dielli në çati, restorant. Ju gjithashtu mund të na kontaktoni për të gjitha përmbajtjet shoqëruese që ju interesojnë (ekskursione, transferime, rent-a-car, rafting, cruises anije). Çmimi i taksës turistike është 1e. në ditë për një të rritur dhe nuk përfshihen në çmim. Na vizitoni dhe shijoni komoditetin e plotë të ofruar nga Raymond Apartments tonë. Mirë se vini!

Lexo më shumë

Vend

Në plazh: 150m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 150m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 67 498 638

Emri i pronarit

Bojana Kažanegra

Web site: www.raymondapartments.com

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën