RENT A CAR

Przno

Sveti Stefan, Obala 24

Numri i pyetjeve: 767 Vizita: 97668

Numri i pyetjeve: 767 Vizita: 97668

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne rreshtin e pare ne plazhin, 5m nga plazhi. Është e vendosur në katin e parë. Apartament Duplex, në katin e poshtëm është një dhomë e madhe që jetojnë me një mini kuzhinë dhe një tarracë me pamje nga deti. Në katin e sipërm ka dy dhoma gjumi dhe një banjo me dush. Apartamenti ka: -climb, -LCD TV me programin kabllor, -DVD dhe shtylla e muzikes-kompjuter me internet pa tela per makine me tharje te gjithe. Në katin e parë ka një restorant ku mysafirët nga apartamentet kanë një zbritje prej 20% në ushqim. Guests kanë të lirë në plazh dy shtretër diellit dhe cadra.
Lexo më shumë

Vend

Në dyqan: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Emri i pronarit

Dijana Mitrovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën