RENT A CAR

Sun Rose Apartamente

Sveti Stefan, Turisticka 3

Numri i pyetjeve: 1390 Vizita: 53766

Numri i pyetjeve: 1390 Vizita: 53766

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Sun Rose Apartamente ndodhet 80 metra nga bregu ranor i Shën Stefanit. Të gjitha apartamentet tona janë të mobiluara me qejf.

Apartamente të mëdha përmbajnë dhomë të gjallë, dhomë gjumi, kuzhinë, banjo, ballkon ose kopsht - tarracë. Studio përmban zonë gjumi, kuzhinë, banjo, ballkon ose kopsht - tarracë.

Të gjitha apartamentet kanë një linjë telefonike, TV kabllor, internet WI-FI, dhe një person i sigurt. Ata janë ndërtuar si një shumëllojshmëri të veçantë të apartamenteve dhe u japin të ftuarve një atmosferë krejtësisht private.

Nga tarraca të ndryshme, pikëpamjet e varietetit shkojnë dhe shkojnë nga bregu i detit, nga St Stephen në Gjirin e Budvës dhe Budva.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 250m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 250m

Në restorant: 250m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 029 286

Emri i pronarit

Radmila Mikic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën