RENT A CAR

Apartament Ani

Tivat, Kava b.b.

Numri i pyetjeve: 250 Vizita: 12799

Numri i pyetjeve: 250 Vizita: 12799

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Banesat janë të vendosura përballë stacionit të autobusëve, 100 metra larg plazhit, 1 km nga aeroporti dhe në qendër të qytetit. Apartament në katin e parë ka 3 dhoma dhe 2 banjo, kuzhinë dhe dhomë ngrënie të përbashkët. Guests mund të përdorni zonë tapiceri dhe vuaj në oborr. Në katin e parë ka një apartament me 3 dhoma dhe 3 banjo dhe një kuzhinë dhe dhomë ngrënie të përbashkët. Çdo dhomë ka qasje në tarracë. Çdo dhomë është me ajër të kondicionuar. Parking privat, internet dhe TV janë dhënë për mysafirët.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 1000m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

067729791

Emri i pronarit

Iva Puljiz

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën