RENT A CAR

Apartament Damisa

Tivat, kalimanj 3-33, Tivat, Црна Гора

Numri i pyetjeve: 123 Vizita: 5899

Numri i pyetjeve: 123 Vizita: 5899

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning


Përshkrim

Apartament Damisa ndodhet në Kalimanj, plazhi dhe shëtitorja janë në një distancë prej rreth 200 metra rreth 500 metra. Apartamenti ka dy shtretër dhe një krevat shtesë për nxjerrjen, internet, kabllo, lavatriçe, hyrje të veçantë, tarracë, klimë, kuzhinë e pajisur. Vizitorët që mbërrijnë me avion ose autobus ofrohen me transport në banesë, dhe nëse vijnë me makinë ata kanë parkimin e tyre. Mirësevini, qëndroni mirë.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit

Vend

Në qendër të qytetit: 500m

Në plazh: 250m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 150m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269448401

Emri i pronarit

Sanja Janovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën