RENT A CAR

Apartament Jelka

Tivat, Kava

Numri i pyetjeve: 795 Vizita: 57460

Numri i pyetjeve: 795 Vizita: 57460

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Nëse dëshironi të kaloni një pushim të këndshëm në një pjesë të qetë të Tivarit, vizitoni apartamentin që ndodhet pranë stacionit të autobusëve dhe është i përshtatshëm për të gjitha kategoritë e mysafirëve.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 1500m

Në plazh: 600m

Në dyqan: 200m

Në restorant: 250m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69340324

Emri i pronarit

Jelka Radosevic

Dërgo kërkesën