RENT A CAR

Apartament Mia & Lena

Tivat, Centar

Numri i pyetjeve: 243 Vizita: 9604

Numri i pyetjeve: 243 Vizita: 9604

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamenti ndodhet në qendër të Tivatit në një ndërtesë të vogël apartamentesh, afër sheshit Magnolija, 50 metra nga plazhi i qytetit dhe 100 metra nga marina e Porto Montenegro. Pa pagesë WiFi është në dispozicion në të gjithë pasurisë. Free Parking është në dispozicion në parkim publik në para ndërtesës. Përfshin një banjo private me një makinë larëse. Kuzhinë e pajisur plotësisht gjithashtu përmban një pjatalarëse. Një TV të sheshtë me kanale satelitore është gjithashtu në dispozicion. Në dhomën e gjumit ka një krevat dopio, në dhomën e dytë ka dy krevate standarde në dhomën e ndenjes së krevatit divan, kështu që objekti mund të strehojë 6 persona. Çmimet në korrik dhe gusht: EUR 70 Çmimet në qershor dhe shtator: EUR 55

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 25m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269446628

Emri i pronarit

Drazen Vavic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën