RENT A CAR

Apartament S & M

Tivat, Donja Lastva

Numri i pyetjeve: 121 Vizita: 6185

Numri i pyetjeve: 121 Vizita: 6185

Shtoni në të preferuarat

Përshkrim

Apartament S & M është e vendosur në Tivat, 1.5 km nga porti Porto Malit të Zi. ka një dhomë gjumi të veçantë (3 + 1 shtretër), kuzhinë, banjo, oborr dhe parking falas.Apartamenti është i pajisur me frigorifer, tenxhere, të gjitha makinat, ajer te kondicionuar, TV kabllor dhe WiFi të lirë.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 150m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269085063

Emri i pronarit

Sasa Markovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën