RENT A CAR

Apartamente Bacchus

Tivat

Numri i pyetjeve: 854 Vizita: 46113

Numri i pyetjeve: 854 Vizita: 46113

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Në qendër të Tivarit, 150 metra nga deti, unë marr me qira një apartament me ajër të kondicionuar prej 35m2 dhe një dhomë me një banjo. Ato janë të vendosura në katin e parë të shtëpisë sonë familjare në figurë, hyrje të veçantë, të gjitha veç e veç. Apartamenti eshte i ri, i pajisur plotesisht per qendrimin tuaj, dhe ka nje dhome 3-krevatesh, nje kuzhine dhe nje tarracë. Përveç një kuzhinë të pajisur plotësisht, ka një TV (kabllor), një grup të shtrojë, një banjo moderne të pajisur me makina hydro massage. Gjithashtu, po marr me qira një dhomë me ajër të kondicionuar (25m2) me banjo të vet, e cila ka 3 shtretër (frëngjisht + 1 krevat), TV kabllor, banjo të vet të madhe me një kabinë (hidromasazh), salla të ulur, tarracë .. Apartament dhe dhoma janë të vendosura në katin e shtëpisë në foto dhe janë të pajisura me ajer te kondicionuar, një banjo dhe një ballkon, që ju garanton intimitet të plotë. Pas shtëpisë është një kopsht i madh, i mbushur me gjelbërim! Ne jemi të vendosur në qendër të qytetit, në afërsi të plazhit të qytetit, tregjeve, marinave, dyqaneve, stacioneve të autobusëve, dhe përsëri mjaft të ndara për të shijuar pushimet tuaja të plota. Në katin përdhesë gjendet tavolina jonë "Bacchus", me një kuzhinë të pajisur plotësisht, dhe ju ofrohet mundësia e hipjes me dietë, me një çmim shumë të arsyeshëm, me një përzgjedhje të madhe të specialiteteve të detit dhe enëve tradicionale. Përvoja shumëvjeçare garanton një shërbim cilësor dhe efikas! Përfitime të veçanta organizohen ekskursione të përditshme të anijeve nga gjiri i Boka Kotorskës, nisjet për peshkim gjatë natës, ekskursione në plazhet e zonës (në pamjen e plazhit "Plavi Horizonti"), si dhe mundësia e ekskursioneve të organizuara në liqenin e Skadar ose rafting në Tara. PARKUESE PUBLIKE ME HOUSE! JO PROBLEME ME FURNIZIM ME UJË! Zbritje e veçantë për sezonet dhe grupet e organizuara! ZBRITJE E POSAÇME NË QERSHOR DHE SHTATOR dhe deri në 30%!

Lexo më shumë

Vend

Në plazh: 150m

Në dyqan: 50m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 042 688

Emri i pronarit

Dragana

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën