RENT A CAR

Apartamente Glavocic

Tivat, Obala

Numri i pyetjeve: 1009 Vizita: 37364

Numri i pyetjeve: 1009 Vizita: 37364

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente Glavocic janë të vendosura në një fshat, pjesa më e bukur e qytetit të Tivarit, të cilat gjenden 30 metra larg detit dhe në afërsi të disa plazheve të bukura, duke arritur në qendër të qytetit me shëtitje të lehtë në vetëm dhjetë minuta nëpërmjet marinës luksoze Porto Montenegro. Apartamente janë të gjitha lloji studio, të pajisur me tualet, mini kuzhinë, tarracë, kabllo, internet WiFi. Në këtë pjesë të Tivarit ju keni gjithçka që ju nevojitet për një pushim: plazhe, bare plazhi, restorante, dyqane, setaliste. Ju urojmë një pushim të këndshëm. Dobrodosli !!! çmimi varet nga afati dhe varion nga 20 e deri në 50 e
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 300m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 100m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 68 185 502

Emri i pronarit

Gordana Glavocic

Dërgo kërkesën