RENT A CAR

Apartamente Jelena

Tivat, Seljanovo bb

Numri i pyetjeve: 3108 Vizita: 116160

Numri i pyetjeve: 3108 Vizita: 116160

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Ne ofrojme apartamente luksoze te pajisura plotesisht me kuzhine, te gjitha pajisjet e nevojshme, kompjuterat, TV kabllor, parkim te vecante, parkim, UJERA 24 SATA, Oferta e apartamenteve akoma ka ate qe po prisni per sandwiches per dushin dhe ndryshimin e shtratit sa here qe keni nevoje и пекира. Ejani dhe shikoni për veten tuaj. Ju mund të na kontaktoni përmes postës dhe numrit të telefonit Jelena Jovic Ka edhe një apartament luksoz prej 157 m2 në papafingo!
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 1000m

Në plazh: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38268503301

Emri i pronarit

Jelena Jovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën