RENT A CAR

Apartamente Kustudic

Tivat, Kalimanjska III /49, Tivat, Montenegro

Numri i pyetjeve: 95 Vizita: 4897

Numri i pyetjeve: 95 Vizita: 4897

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning


Përshkrim

Apartamente Kustudić janë të vendosura në Gornji Kalimanj, larg nga plazhi i parë 400m dhe nga qendra 600m. Ne ofrojme dy apartamente me pajisje te plota. Apartamente kanë kabllo, internet, makinë larëse, ajer te kondicionuar, kuzhinë të pajisur.

Mirësevini, qëndroni mirë.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit


Vend

Në qendër të qytetit: 600m

Në plazh: 400m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038267 561750

Emri i pronarit

Josipa Kustudic

Dërgo kërkesën