RENT A CAR

Apartamente PASKOVIĆ CICA

Tivat, Seljanovo bb

Numri i pyetjeve: 1726 Vizita: 72422

Numri i pyetjeve: 1726 Vizita: 72422

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Ne ofrojme 2 apartamente: - apartamenti me tre dhoma gjumi / apartament me tre krevate. Apartament dhe studio jane te pajisura plotesisht. Mirë se vini!

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 1000m

Në plazh: 25m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 25m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 533 245

Emri i pronarit

Cica Paskovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën