RENT A CAR

Apartamente SAMARDZIC

Tivat, Seljanovo

Numri i pyetjeve: 2527 Vizita: 83685

Numri i pyetjeve: 2527 Vizita: 83685

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente Samardžić janë të vendosura në Seljanov, pjesa më e bukur e Tivarit, 250 metra larg detit dhe plazhet më të afërta me rërë. Ne ofrojmë shërbime të akomodimit për një periudhë më të shkurtër ose më të gjatë kohore gjatë gjithë vitit. Ne me qira apartamente të ndërtuara rishtazi, ne ofrojmë dy krevat, tre-krevat, katër-krevat apartamente dhe një apartament.

Të gjitha apartamentet kanë kuzhinë e tyre e cila është e pajisur plotësisht me një pjatë, banjo, TV kabllor me LCD TV, internet, ajer te kondicionuar dhe ballkon i gjerë. Të gjitha apartamentet dhe apartamentet kanë një hyrje të veçantë dhe të veçantë, dhe në afërsi të apartamentit ka fusha tenisi, park me setaliste, Marina Porto Montenegro ....

Parking privat është siguruar për mysafirët që vijnë me automjetin e tyre.

Zbritje speciale në qershor dhe shtator dhe deri në 25%

Welcome LI

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 600m

Në plazh: 250m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69340598

+382 69207199

Emri i pronarit

SAMARDZIC DRAGAN

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën