RENT A CAR

Apartamente Stevoviç

Tivat, KALIMANJSKA 2/4

Numri i pyetjeve: 791 Vizita: 30366

Numri i pyetjeve: 791 Vizita: 30366

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente janë të pajisura me: aneks kuzhine, dush, kabinete dushi, mikrovalë, mikrovalë, pjatalarëse, furrë me mikrovalë, mikrovalë, Shtëpia është e vendosur 150 metra nga plazhi dhe 20 metra nga mainalista kryesore. Është e rrethuar nga një kopsht ku ka një tavolinë me karrige.DOBRODOSLI
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 25m

Në plazh: 150m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 557 266

Emri i pronarit

Lidija Stevovic

Dërgo kërkesën