RENT A CAR

Guest House TANJGA

Tivat, Nikole Tesle 25, Seljanovo

Numri i pyetjeve: 271 Vizita: 8369

Numri i pyetjeve: 271 Vizita: 8369

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning


Përshkrim

Nëse doni të kaloni një pushim të këndshëm në pjesën më të diellit të Tivarit, vizitoni apartamente të vendosura 2 minuta nga bregu ku çdo ditë ju mund të zgjidhni një ortek të ri dhe të ecni në luksoze luksoze Porto Montenegro. Brenda shtëpisë mysafir Tanjga ka një restorant që ofron mëngjes falas për mysafirët tanë, dhe për darkë dhe darkë na jepet një zbritje. I përshtatshëm për të gjitha kategoritë e mysafirëve.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 700m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269484076

Emri i pronarit

Snjezana Tanjga

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën