RENT A CAR

APARTAMENTET BILJA

Ujërat e mira, Dubrava, Ulica 91, broj 23, Montenegro

Numri i pyetjeve: 147 Vizita: 6775

Numri i pyetjeve: 147 Vizita: 6775

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Ndërtesa ka apartamente me katër shtretër ose me 5 krevate; 5-krevat ose 6-krevat dhe apartamente Studio 2-krevat ose 3-krevat dhe 4-krevat. Të gjitha janë të pajisura plotësisht me mini kuzhina, frigoriferë, vaskë, pjatalarëse, ajer te kondicionuar dhe banjo private. Apartamente në katin e parë, në hyrje të veçantë, kanë tarraca e tyre me një pamje nga deti, TV kabllor në apartament. Apartamente Studio kanë një tarracë të madhe të përbashkët, TV kabllor në tarracë dhe një apartament me katër shtretër në studio. Internet falas pa tela - WI FI. Parkimi ofrohet në oborr. Ndërtesa është nën rrugën kryesore, 400 metra nga plazhi me rërë plazhi Veliki pijesak. Pranë janë tregjet, furrat e bukës, restorantet, baret. Është e mundur për të transferuar nga dhe në stacionin hekurudhor dhe të autobusit me një çmim të mirë. Çmimi i negociueshëm.

Kontaktoni numrin e telefonit +382 68 201 978, viber. email stevojovic@yahoo.com

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit

Vend

Në qendër të qytetit: 400m

Në plazh: 400m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38268201978

+38269096499

Emri i pronarit

Stevan Jovic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 20%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën