RENT A CAR

Apartamente ANI

Ujërat e mira, dobra voda

Numri i pyetjeve: 3025 Vizita: 130344

Numri i pyetjeve: 3025 Vizita: 130344

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh

Pishinë


Përshkrim

Shtëpia është e vendosur në Republikën e Malit të Zi të njohur si Mali i Zi në qytetin e Barit, 8 km nga qendra e qytetit Bar dhe 15 km nga qyteti i Ulqinit, në një lagje të quajtur Dobra Voda. Largësia nga deti është 100 metra dhe nga rruga kryesore kryesore që lidh gjithë bregdetin e Malit të Zi edhe 100 metra.

Pranë shtëpisë janë tre plazhe në një distancë prej 100 metrash, si: Rri Big, Trnjila dhe Mali Sand. Nga këto tre plazhe, Rri i Madh është plazhi më i madh dhe më i vizituar. Në plazh ka restorante të shumta, kafene, dyqane të ëmbëlsira, dyqane dhe klube të shumta të natës. Gjatë ditës orteku është vizituar me anije turistike me të cilat mund të vizitoni plazhet larg në bregdetin e Malit të Zi dhe të shikoni bukurinë e bregdetit malazez.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimitVend

Në qendër të qytetit: 100m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269027686

+38267267199

Emri i pronarit

nermin kalamperovic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 20%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën